Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

AQUAFILLING BODYLINE - piękny biust bez skalpela

AQUAFILLING BODYLINE to zabieg stworzony dla osób, chcących poprawić swój wygląd. Jeżeli chcesz mieć doskonały kształt biustu, jednak nie chcesz operacji i nie jesteś w stanie pozwolić sobie na długa hospitalizacja, AQUAFILLING BODYLINE spełni Twoje potrzeby.

Dlaczego warto zdecydować się na AQUAFILLING BODYLINE?

Metoda AQUAFILLING BODYLINE ma dużo mocnych punktów i jest dużo mniej wymagająca niż operacja. Okres rekonwalescencji po zabiegu to tylko 24h. Później można bezpiecznie powrócić do codziennej aktywności i obowiązków ciesząc się nowymi piersiami. Pełen rezultat jest zauważalny po 2 tygodniach od aplikacji preparatu. To bezinwazyjny sposób zwiększenia jędrności piersi. Po zabiegu AQUAFILLING BODYLINE powiększony biust ma idealny wygląd, a ryzyko powikłań jest minimalne. Efekt jest natomiast długotrwały. Czas zabiegu to mniej więcej 1,5 godziny. Preparat nie pozostawia żadnych dostrzegalnych śladów po przeprowadzonym zabiegu.

Gdzie wykonać zabieg AQUAFILLING BODYLINE?

AQUAFILLING BODYLINE to najnowszy preparat do konturowania biustu. Za jego pomocą można poprawić jędrność oraz zmienić rozmiar piersi. Preparat o imponujących właściwościach ma postać żelu, a składa się w 98% z soli fizjologicznej i w 2% z poliamidu. Wprowadza się go w odpowiedniej ilości we wskazanym obszarze. Do zabiegu używa się narzędzi jednorazowych, co zmniejsza jakiekolwiek ryzyko powikłań. Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent dostaje znieczulenie miejscowe. Środek znieczulający dodać można także do preparatu, by pacjent czuł się komfortowo. Koszt zabiegu powiększania biustu w Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna w Krakowie zależy od ilości aplikowanego żelu – 100 ml to 5500 zł.

Okres po zabiegu

Już po dobie od zabiegu możesz powrócić do codziennych zwyczajów. Jest jednak kilka kwestii, o których nie można zapominać. Kilka dni od zabiegu AQUAFILLING BODYLINE zaleca się nie myć piersi pod prysznicem. Przez miesiąc trzeba nosić biustonosz modelujący. Stronić trzeba także od treningów, które angażują obszary klatki piersiowej. Trzeba się też powstrzymać od odwiedzania solarium oraz sauny. Tuż po zabiegu zaleca się spanie na plecach.

Powiększanie biustu - umów się na konsultację

Zabieg powiększania piersi przeprowadzany w Vesunie w Krakowie jest konsultowany z wyspecjalizowanym lekarzem. Pacjenta powiadamia się o przebiegu zabiegu, jak i o występujących przeciwwskazaniach. Trzeba się z nimi zaznajomić nim wybierzemy się na zabieg powiększania piersi.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami