Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Skuteczne leczenie blizn

Systemy laserowe w medycynie estetycznej oraz dermatologii wykorzystuje się do usuwania blizn i zmian skórnych. Ich wytwarzaniem zajmuje się FOTONA. Dzięki tej technologii sprawnie rozjaśnimy zmiany. Zatrzymuje on także ich rozrastanie się. Zabieg jest bezoperacyjny dzięki czemu można z niego skorzystać bezpośrednio po przebytym urazie. Nie trzeba martwić się nieestetycznymi bliznami. Możesz je zminimalizować bez żadnej dodatkowej ingerencji w skórę.

Usuwanie blizn i zmian skórnych przy pomocy lasera - komu się je poleca?

Laserowe minimalizowanie blizn i zmian skórnych jest wysoce efektywne. Pozwala zlikwidować zmiany skórne od razu, gdy się pojawią, jak również po dłuższym okresie ich występowania. Przyspiesza ich wygajanie się oraz zatrzymuje ich rozrastanie się. Laser radzi sobie z różnymi zmianami skórnymi, po zabiegach chirurgicznych jak również przebytych urazach. Laserowe redukowanie blizn i zmian skórnych w krakowskiej Vesunie przyniesie satysfakcjonujące efekty w momencie, gdy chcesz pozbyć się świeżo powstałych blizn, blizn po zabiegach chirurgicznych, pourazowych, po cesarskim cięciu i tych, które trudno się goją.

Laserowe likwidowanie blizn i zmian skórnych - zadowalające rezultaty

Urządzenie laserowe wykorzystuje długie wiązki światła. Pozwala to osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Zabieg laserowy nie wiąże się jednak z jakimikolwiek powikłaniami. Zabieg powinno się zrobić kilkukrotnie. Między kolejnymi zabiegami robi się przeważnie miesięczne przerwy. Poprawa zauważalna jest w zasadzie od razu.

O co trzeba zadbać po redukowaniu blizn i zmian skórnych za pomocą lasera?

Laserowe minimalizowanie blizn w Vesunie w Krakowie związane jest z konsultacją ze specjalistą. Ma ona miejsce przed i po zabiegu. Od niego dowiadujemy się, w jaki sposób dbać o skórę. Wymaga się jedynie prostych czynności skierowanych na poddany zabiegowi obszar. Jest to kwestia podstawowych zabiegów kosmetycznych.

Laserowe usuwanie blizn - czy warto?

Laserowe likwidowanie blizn i zmian skórnych warto zrobić od razu po przebytym zabiegu chirurgicznym. Sprzęty, których się do tego używa są naprawdę precyzyjne i efektywne. Mają one działanie wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki czemu efekty kuracji są bardziej zauważalne. Zmieniony naskórek usuwany jest warstwowo, przez co zwiększona jest dokładność zabiegu. Podgrzanie naskórka podczas procedury doprowadza do remodelingu głębszych struktur. Naskórek goi się po kilku dniach. Cena zabiegu jest bardzo przystępna. Zredukowanie jednej zmiany skórnej to koszt stu złotych. Pakiety zabiegów usuwania blizn w Krakowie są zwykle tańsze. Redukować możemy blizny o różnorakich rozmiarach i kształtach.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami