Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Cellulit - sposoby na pozbycie się skórki pomarańczowej

Dużo kobiet ma problem z cellulitem. Do wyboru jest jednak kilka skutecznych zabiegów, aby pozbyć się problemu. W tej kwestii najlepiej sprawdzają się sprzęty używane w nowoczesnej kosmetologii - Lipomassage ENDERMOLOGIE czy też SYSTEM TriLipo MAXIMUS MED. Pomagają one w likwidowaniu skórki pomarańczowej i wyszczuplaniu.

TriLipo MAXIMUS MED pomoże pozbyć się cellulitu

TriLipo MAXIMUS MED to jeden z najnowocześniejszych zabiegów przeprowadzanych w salonach medycyny estetycznej. Urządzenie, które wykorzystuje się w czasie tego zabiegu oddziałuje na nasze ciało na wielu poziomach. Całość składa się na kilka etapów. Energia pomaga wydostać tłuszcz z komórek. Wysoka temperatura usprawnia przemianę materii. Maszyna wywołuje ciśnienie, doprowadzające do eliminowania niechcianego tłuszczu. To swoiste ściskanie powoduje drenaż. Dzięki temu komórki są dotlenione. Kolejny z etapów – modelowanie - jest zwieńczeniem procedury. Temperatura przyczynia się do skracania włókien kolagenowych. Całość zabiera zazwyczaj 60 minut. Dla satysfakcjonującego efektu, zaleca się przeprowadzenie zabiegu 6 razy. Po zakończeniu zabiegu pacjent nie wymaga jakiejkolwiek rekonwalescencji.

Na jakiej zasadzie działa Lipomassage ENDERMOLOGIE?

Tego typu zabieg sprzyja uzyskaniu wymarzonych efektów. Dzięki używanemu podciśnieniu usuwamy skórkę pomarańczowa, ujędrniamy skórę oraz kształtujemy sylwetkę. niecała godzina. Zabieg zaleca się przeprowadzać w seriach po 10 powtórzeń.

Trilipo iLipomassage ENDERMOLOGIE - skuteczność zabiegów

Zabiegi TriLipo MAXIMUS MED oraz Technologii LPG redukują tkankę tłuszczową i ujędrniają skórę. Uzyskane efekty zauważalne są natychmiast i utrzymują się długi czas. Zabiegi TriLipo MAXIMUS MED oraz Lipomassage ENDERMOLOGIE są zupełnie bezinwazyjne. Podczas zabiegów nie trzeba podawać znieczulenia. Dzięki TriLipo MAXIMUS MED oraz endermologii skóra jest ujędrniona. Metody te zapewniają napięcie oraz młodszy wygląd skóry, a także usprawnienie krążenia krwi. Wyszczuplają, gwarantują detoksykację tkanek oraz redukowanie cellulitu. Przyczynią się także do wzmocnienia mięśni.

TriLipo MAXIMUS MED i LPG ENDERMOLOGIE - przeciwwskazania

Tego typu zabiegi działają najlepiej na obszarach, które pragniemy wyszczuplić. Pamiętajmy jednakże, że istnieje grupa przeciwwskazań do przeprowadzenia takiego zabiegu, z tego też powodu zanim podejmiemy ostateczną decyzję, trzeba porozmawiać ze specjalistą.

Polecane zabiegi można wykonać w krakowskiej Vesunie. Cena jednego zabiegu to pięćset złotych. Pakiet 4 zabiegów kosztuje 1619 zł, a 6 ma cenę 2159 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami