Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Co może ginekologia estetyczna?

Zabiegi ginekologii estetycznej skierowane są głównie do pań, walczących z intymnymi i męczącymi problemami. Leczenie problemów z nietrzymaniem moczu albo obkurczanie miejsc intymnych pozwala pozbyć się nieprzyjemnych problemów. Zabiegi proponuje się również pacjentkom, pragnącym polepszyć kształt swych warg sromowych.

Co to jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna to prężnie rozbudowująca się dziedzina medycyny. Polega ona na korekcie warg sromowych. Zamierzeniem tego typu zabiegów jest nie tylko poprawa wyglądu, ale również przełamanie bariery psychicznej w kontaktach seksualnych. Zabiegi ginekologii estetycznej wykonuje się po to, żeby usprawnić codzienne funkcjonowanie kobiet. Vesuna w Krakowie wykonuje m.in. laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zmniejszanie wielkości pochwy, laserowe wybielanie i ujędrnianie warg sromowych, wybielanie odbytu.

W jakiej sytuacji można zdecydować się na zabieg?

Często po przebytej ciąży i w czasie menopauzy panie cierpią na Zespół Rozluźnienia Pochwy. Efektem jest spadek satysfakcji seksualnej. Takich schorzeń pozbyć można się korzystając z zabiegów laserowych. Zabieg obkurczania pochwy jest całkowicie bezpieczny, czym różni się od innych metod leczenia. Sprzyja wzmożonej produkcji kolagenu, co powoduje lepszą jędrność oraz napięcie pochwy. Zabieg nie wiąże się z żadną rekonwalescencją, natychmiast wrócić można do codziennej aktywności.

Na skórze miejsc intymnych uwidaczniają się przeróżne odbarwienia. Na zmianę barwy wpływa opalanie na solarium, urodzenie dziecka i zmiany hormonalne. Sposobem na to jest wybielanie warg sromowych czy odbytu. Zabieg wybielania polega na traktowaniu miejsc intymnych promieniami lasera. Efektem jest rozjaśnienie, ujędrnienie i odmłodzenie wybranych okolic. Takie zabiegi wykonywane w krakowskiej klinice Vesuna są w pełni nieinwazyjne.

Szczegóły

Aparatem, którego używa się do przeprowadzania zabiegów ginekologii estetycznej jest ELIS ELITE INTIMA. Jest on przełomowym sposobem nieinwazyjnego napinania oraz zmniejszania objętości miejsc intymnych i jednocześnie zwielokrotnienia satysfakcji seksualnej. W Vesunie w Krakowie korzystać możemy z serii zabiegów. Cena sześciu to 2400zł. Zabiegi wykonywać możemy też pojedynczo. Cena jednego zabiegu to 400 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami