Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Lifting powiek

Lifting powiek w klinice Vesuna w Krakowie przeprowadza się laserami: Er:YAG SPECTRO SP oraz DUALIS SP. Zabieg ten koncentruje się na oddziaływaniu ciepłem na głębokie warstwy skóry. Przez to naskórek się złuszcza, a włókna kolagenowe odbudowują. Do laserowego liftingu powiek wykorzystuje się specjalne zabezpieczenia na oczy, dzięki czemu jest on zupełnie bezinwazyjny. Dla osiągnięcia najlepszych efektów, rekomenduje się wykonanie zabiegu przynajmniej 3 razy. W krakowskiej klinice Vesuna zabieg przeprowadzany jest przez specjalistę medycyny estetycznej i dermatologii.

Rezultaty niechirurgicznego liftingu powiek

Zadaniem nieoperacyjnego liftingu jest zredukowanie zmarszczek. Zwiększa on też napięcie skóry. Efektywnie pomniejsza także tak zwane kurze łapki. Tego typu zabieg zapewnia efekt zbliżony do tego przy pomocy skalpela. Efekty zabiegu widać po tygodniu, aczkolwiek pełna regeneracja naskórka trwa znacznie dłużej, nawet kilka tygodni.

Kto skorzysta na tego typu zabiegu?

Lifting powiek przeprowadzany laserem rekomendowany jest wszystkim, którzy pragną pozbyć się bruzd. Poleca się go również wszystkim, którzy wolą nie decydować się na skalpel. Tego typu ludzi jest dużo, bo operacja wiąże się z ryzykiem powikłań. Nieoperacyjny lifting powiek pomoże Ci osiągnąć wymarzony efekt bez ingerencji chirurga. Na zabieg wydać trzeba 800zł. Można zdecydować się też na pakiet kilku zabiegów w klinice Vesuna w Krakowie. Ograniczenia do przeprowadzenia bezinwazyjnego liftingu są takie same jak przy innych zabiegach laserowych. Nie rekomenduje się go pacjentkom w ciąży czy też karmiącym piersią, biorącym pigułki minimalizujące krzepliwość krwi. Epilepsja oraz cukrzyca również stanowią ograniczenie.

Nieinwazyjny lifting powiek - zalety

Niechirurgiczny lifting powiek efektywnie zastępuje skalpel. Efektem zabiegu przy użyciu lasera jest usuwanie zmarszczek. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny. Tego typu lifting nie niesie ze sobą powikłań, które pojawiają się w przypadku metody chirurgicznej. Pacjent otrzymuje osłonę na oczy, dzięki czemu zabieg nie jest ryzykowny.

Jeżeli pragniesz pozbyć się bruzd i poprawić wygląd swojej twarzy, laserowy lifting powiek wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Ta metoda sprawi, że ubędzie Ci lat. Wpłynie nie tylko Wygląd Twojej skóry, ale i dodaje pewności siebie. Jest także doskonałą opcją w przeciwieństwie do zabiegów z użyciem skalpela. Masz pytania? Skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie opowiedzą o zabiegu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami