Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserowa plastyka pochwy po porodzie

Obkurczanie miejsc intymnych to często wybierany zabieg ginekologii estetycznej. To wciąż rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej. Ten zabieg poleca się paniom, planującym pozbyć się dyskomfortu, będącego wynikiem wyglądu warg sromowych. Jest to zabieg kierowany też do kobiet cierpiących na rozluźnienie mięśni pochwy. Przypadłość ta dotyczy pacjentek po porodzie naturalnym i pacjentek po okresie przekwitania.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Jest to stuprocentowo bezinwazyjny zabieg. Nie jest on żadnym zagrożeniem dla zdrowia. Nie potrzebuje on też żadnej rekonwalescencji. Tego typu zabieg w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna wykonują jedynie wykwalifikowane osoby. Ich obowiązkiem jest przekazanie wszystkich szczegółów dotyczących zabiegu. Zapewniamy, że ta procedura jest stuprocentowo bezpieczna.

Czy zabieg przynosi pożądane efekty?

Mięśnie pochwy zostają skurczone przez co zwiększeniu podlega. Dzięki temu mięśnie pochwy cechują się większą elastycznością. Po zakończeniu zabiegu zwężenia pochwy pani nie wymaga okresu rekonwalescencji. Obkurczanie pochwy pomaga pozbyć się problemu. Wygląd miejsc intymnych pozytywnie się zmienia oraz powraca satysfakcja z pożycia seksualnego. Zabieg zwiększa pewność siebie i bez wątpienia poprawia samoocenę poddających się mu pacjentek.

Opis zwężania pochwy

EXILIS ELLITE INTYMA to system do przeprowadzania zabiegu poprawy wyglądu miejsc intymnych. Jest on niezwykle nowatorski i zauważalnie różny od dawnych metod, które były operacyjne. Wiązały się one z niebezpieczeństwem powikłań i okresem dochodzenia do zdrowia. Po laserowym obkurczaniu pochwy nie ma przeciwwskazań, żeby pacjentka wróciła do codziennej aktywności bez czasu oczekiwania. Za obkurczanie pochwy zapłacić musimy 400 złotych. Uprzednio możemy porozmawiać z lekarzem.

Zalety obkurczania pochwy

Chociaż zabiegi obejmujące miejsca intymne w dalszym ciągu są dla niektórych osób trudnym tematem, powinniśmy pamiętać o tym, że takie zabiegi są coraz częściej wykonywane. Zabiegi zaleca się paniom, które chcą pozbyć się VRS. Panie zauważają polepszenie swojego życia seksualnego, a także przywrócenie pewności siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami