Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Nowoczesny lifting twarzy bez skalpela - laserowe odmładzanie twarzy

Chcesz, by Twoja skóra wyglądała młodziej, lecz wolisz nie poddawać się zabiegowi z zastosowaniem skalpela? Poszukujesz innowacyjnych rozwiązań? Wolisz nie tracić wiele czasu na zabieg i czekać przez długi czas na rezultaty? W krakowskiej klinice Vesuna znajdziesz coś dla siebie. Laserowy zabieg liftingujący efektywnie odmłodzi Twoją skórę.

Przebieg zabiegu laserowego usuwania zmarszczek

Laserowy lifting skóry twarzy to zabieg, mający na celu wygładzenie skóry. Likwiduje wszystkie rodzaje bruzd. Usuwanie zmarszczek przy pomocy lasera jest najlepszą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, które jakiś czas temu były jedynym rozwiązaniem. Podczas tego zabiegu używany jest aparat EXILIS ELITE. Sprzęt ten korzysta z profesjonalnej technologii, która stymuluje włókna kolagenowe. Skóra staje się bardziej napięta, z kolei bruzdy są zredukowane. Dla najlepszych rezultatów zabieg należy wykonać od 4 do 6 razy.

Zalety usuwania zmarszczek za pomocą lasera

Laserowe likwidowanie zmarszczek wykonuje się w pełni bezoperacyjnie. Nie wiąże się z jakimkolwiek bólem. Do zabiegu nie wykorzystuje się. Usuwanie zmarszczek za pomocą lasera to najszybsza metoda, by osiągnąć rezultat odmłodzonej, wygładzonej twarzy. Efekty odmładzania są natychmiast dostrzegalne. Ponadto utrzymują się one przez długi czas. Koszt jednego liftingu twarzy w krakowskiej Vesunie to czterysta złotych.

Dlaczego warto zdecydować się na likwidowanie zmarszczek przy pomocy lasera?

Zabieg laserowy z zastosowaniem najnowocześniejszych sprzętów w krakowskiej Vesunie sprawia, że skóra prezentuje się młodziej. Zdecydować można się na lifting ust, oczu, czoła, a nawet podbródka. wyraźnie Cię odmłodzi. Efekty zauważysz natychmiast. Dzięki temu zabiegowi będziesz prezentować się świeżo i atrakcyjnie.

Wskazania do likwidowania zmarszczek laserem

Lifting twarzy sprawdza się u ludzi, którzy zauważyli na swojej twarzy zmarszczki i chcą je zredukować. Poza tym zabieg skutecznie napina skórę twarzy. Laserowe metody kierowane są do tych pacjentów, którzy wolą nie robić zabiegów chirurgicznych.

Przeciwwskazania

Jeżeli chcesz zapisać się na laserowe usuwanie zmarszczek, skonsultuj się z lekarzem specjalistą. Dzięki temu otrzymasz najistotniejsze informacje. Laserowy lifting twarzy w klinice Vesuna w Krakowie jest przeprowadzany przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa. Laserowe likwidowanie zmarszczek nie może być wykonywany kiedy pacjentka jest w ciąży. Zabiegu nie mogą wykonywać też panie, u których wykryto choroby sercowo-naczyniowe, stany gorączkowe albo zapalne, nowotwory, otwarte rany, trądzik czy metalowe implanty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami