Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserem w zmarszczki

Okolicą, na której z reguły występują zmarszczki mimiczne jest czoło. Na tych obszarach skóra jest szczególnie cienka. Pozbywanie się oznak starzenia w tych miejscach potrzebuje zastosowania innowacyjnych metod. Najpopularniejszą z opcji jest m.in. zabieg wykonywany laserem, który wygładza skórę. Laser, który jest wykorzystywany w krakowskiej Vesunie wyposażony jest w dodatki, które efektywnie likwidują zmarszczki.

Jakie są efekty zabiegu?

Rezultaty zabiegu laserowego możemy podzielić na 2 fazy. Pierwsze zmiany będzie widać w gruncie rzeczy natychmiast. W ciągu kilku pierwszych dni po wykonaniu zabiegu laserowego mniej widoczne są jakiekolwiek przebarwienia. Gdy mijają cztery tygodnie zauważalnie redukują się bruzdy. Skóra twarzy zyskuje utracony blask.

Ograniczenia

Przeciwwskazania są takie same jak przy wszystkich zabiegach laserowych. Przed jego przeprowadzeniem należy porozmawiać z lekarzem. Zabiegi laserowe nie są wskazane dla osób cierpiących na cukrzycę, infekcje i mających problemy wątrobowe. Przeciwwskazaniem jest również okres ciąży oraz laktacja. Laserowego pozbywania się zmarszczek nie należy przeprowadzać u ludzi z tatuażami, znamionami barwnikowymi oraz świeżą opalenizną. Do zabiegu laserowego nie klasyfikują się osoby, przyjmujące pigułki z hormonami, moczopędne, antydepresanty, retinoidy oraz tetracykliny.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Każdy zabieg laserowy w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna jest wykonywany z troską o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Peeling laserowy odbywa się z wykorzystaniem najnowszych aparatów. Zabieg laserowy jest w stu procentach efektywny. Peeling poleca się powtórzyć. Między sesjami zabiegowymi powinno być 8 tygodni odstępu. Cena zabiegu to 350 zł. Dzięki niemu nareszcie zlikwidujesz bruzdy.

Po laserowym wygładzaniu zmarszczek pojawić może się zarumienienie oraz delikatne opuchnięcie. Twarz wydaje się nadmiernie opalona. Zaczerwienienie z reguły mija po 3 dniach. Po kilku dniach skóra twarzy delikatnie brązowieje oraz poddawana jest łuszczeniu. Po 7 dniach wszystko wraca do normy.

Laserowe likwidowanie bruzd - podejmij słuszną decyzję

Chcesz skutecznie pozbyć się zmarszczek? Tego typu zabieg to doskonałe rozwiązanie. Przed umówieniem się na wizytę, porozmawiaj z naszym specjalistą. Z chęcią odpowiemy na każde pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami